KONST / Litografier / Litografi 12009356

nr 1200 9356

Ib Spang Olsen

(1921-2012), Danmark

Litografi, Par. Signerad, numrerad 28/91. Motivet: 34x25 cm

Ib Spang Olsen dansk illustratör och författare född 1921, död 2012.

måndag 27 augusti 2018
kl 20:15:13

Ib Spang Olsen

Läs mer om Ib Spang Olsen